ابتلای بازیگر مشهور سینما به تومور بدخیم کشنده (عکس)

18:11 - 1400/02/03
بازیگر مشهور سینما از ابتلای خود به یک بیماری نادر خبر داد . این بازیگر مشهور و معروف تومور بدخیم و نادری در بدنش دارد . بازیگر بالیوودی معروف هواداران خود را با خبر بیماری مرموزش نگران ساخت

بازیگر مشهور سینما از ابتلای خود به یک بیماری نادر خبر داد . این بازیگر مشهور و معروف تومور بدخیم و نادری در بدنش دارد . بازیگر بالیوودی معروف هواداران خود را با خبر بیماری مرموزش نگران ساخت

عرفان خان بازیگر سرشناس سینمای هندوستان که برای بازی در فیلم «ظرف نهار» در جشنواره فیلم کن خوش درخشید، اعلام کرد که به یک نوع بیمار نادر مبتلا شده است.

عرفان خان که چندی پیش به هوادارانش گفته بود از یک بیماری نادر رنج می‌برد و به زودی اعلام می‌کند که این بیماری چیست، آشکار کرد به یک تومور عصبی نادر مبتلا شده است. در ادامه با بیماری عرفان خان بیشتر آشنا خواهید شد .

بازیگر «زندگی پای» ماه پیش از طرفدارانش خواسته بود صبر کنند تا او اطلاعات بیشتری درباره بیماری‌اش به آنها بدهد. او اعلام کرده بود از یک بیماری نادر رنج می‌برد.

دیروز جمعه ، این بازیگر به شایعه‌ها خاتمه داد و اعلام کرد پزشکان و آزمایش‌های مختلف تایید کرده که او یک تومور عصبی عضلانی نادر دارد که البته قطعا به این معنی نیست که مغز او را درگیر کرده باشد. چنین تومورهایی می‌توانند در هر بخش بدن ظاهر شوند و خوش‌خیم یا بدخیم باشند.

انستیتو ملی سرطان از این تومور عصبی عضلانی به عنوان یک رشد غیرطبیعی نام برده که از سلول‌هایی که هورمون‌ها را می‌سازند و آن‌ها را وارد خون می‌کنند، ریشه می‌گیرد.

عرفان خان گفت چند روزی وقت می‌خواهد تا بتواند این اطلاعات را پردازش کند و اطلاعات جدیدتری به هوادارانش بدهد.

عرفان خان در توییتر نوشت:

فهمیدن این که به این تومور مبتلا هستم خودش سخت است، اما عشق و قدرت آنهایی که اطراف من هستند مرا به آینده امیدوار می‌کند.

کمتر از دو هفته پیش که وی اعلام کرده بود به یک بیماری نادر مبتلا شده،شوک بزرگی به هوادارانش وارد شد. این بازیگر که در فیلم‌ های نامدار بالیوود و نیز فیلم‌ هایی چون «میلیونر زاغه‌نشین» و « اسپایدر من شگفت‌انگیز» بازی کرده گفت از بودن در میان خانواده و دوستانش احساس آرامش می‌کند.

وی همان موقع قول داده بود ظرف ۷ تا ۱۰ روز به طرفدارانش بگوید چه مشکلی سلامتی‌اش را تهدید می‌کند. بازیگر پنجاه و یک ساله از مردم خواست تا با جستجو در گوگل اطلاعات بیشتری درباره این بیماری کسب کنند.

انستیتو سرطان این تومور را نادر و درمانش را پیچیده خوانده است.جراحی ، رادیوتراپی ، شیمی‌ تراپی و دیگر درمان‌های دارویی برای درمان این بیماری کاربرد دارد.خان قول داد خبرهای مراحل درمانش را برای همه منتشر کند.

عرفان خان بازیگر سرشناس سینمای هندوستان که برای بازی در فیلم «ظرف نهار» در جشنواره فیلم کن خوش درخشید، اعلام کرد :که به یک نوع بیمار نادر مبتلا شده است. او در توییتر نوشت:«زندگی من در پانزده روز گذشته به داستانی پر از تعلیق تبدیل شده است.فکر نمی‌کردم در جستجوی داستان‌های نادر، یک بیماری نادر پیدا کنم.»

این بازیگر سرشناس در ادامه از هوادارانش درخواست که درباره بیماری او گمانه‌زنی نکنند و اجازه دهندتا خودش پس از اعلام نتیجه تشخیص پزشکان ماجرا را با آن‌ها در میان بگذارد.

عرفان خان از سرشناس‌ترین بازیگران سینمای هندوستان است و در ۵۱ سالگی سابقه بازی در بیش از ۱۰۰ اثر سینمایی را در کارنامه دارد.

از جمله آثار سینمایی مشهور او به غیر «ظرف نهار» می‌توان به«میلیونر زاغه‌نشین»، «زندگی پی» و «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز» اشاره کرد.

ابتلای بازیگر مشهور سینما به تومور بدخیم کشنده (عکس)18