اخبار بازیگران

نفیسه روشن چادری شد + عکس

12:25 - 1400/06/27
صحبت های جالب نفیسه روشن بازیگر جنجالی تلویزیون و سینما درباره چادری بودنش و حجاب را در این ویدیو تماشا کنید.

به گزارش هاشورمگ : توضیحات نفیسه روشن بازیگر زن مشهور سینما و تلویزیون درباره اینکه مدتی چادر می پوشد و مدتی دیگر نمی پوشد و دلیل این رفتار دوگانه خود را ببینید. تیپ الان خانم روشن با گذشته او بسیار متفاوت است و همین هم باعث برخی انتقادها به او شده است. البته نه فقط تیپ بلکه رفتار خانم روشن هم بسیار متفاوت شده و بعد از اعلام خبر طلاقش و حاشیه های جدا شدن او از همسر خلبانش حاشیه های بسیار زیادی را پشت سر گذاشته است.

بیشتر حاشیه هایی که برای نفیسه روشن اتفاق افتاده از جرقه ای بوده که خودش ایجاد کرده یعنی اول درباره طلاق و زندگی شخصی خودش لایوهایی را در اینستاگرام گذاشت و حرف های جنجالی را مطرح کرد سپس موجی از حاشیه به سمت او روانه شد که همین نکته باعث می شود مردم همیشه به او بگویند این حاشیه ها را برای خودنمایی ایجاد می کند و خودش کاملا راضی است.

نفیسه روشن این روزها به لطف حاشیه ها فالوورهای میلیونی در اینستاگرام خود دارد و مدتی است که تبلیغات در صفحه اینستاگرام خود را آغاز کرده و با برندهای مختلف همکاری می کند. جالب است بدانید نفیسه روشن تا همین مدتی پیش مخالف چنین سبک زندگی (بلاگر شدن اینستاگرام) بود. مدتی قبل مصاحبه ای از نفیسه روشن منتشر شد که او قبل از شاخ اینستاگرام شدن شاخ های اینستاگرام را نقد کرده بود و می گفت من حتی بچه ام را نمی گذارم وارد اینستاگرام شود ! او از مسئولان خواسته بود شاخ های اینستاگرام را به تلویزیون راه ندهند. جالب است حالا که خودش شاخ اینستاگرام شده است نظری متفاوت خواهد داشت.