اخبار بازیگران

عکس عاشقانه مهدی قائدی و همسرش + عکس

10:26 - 1400/07/03
ویدیو متفاوت منتشر شده از ستاره معصومی همسر جنجالی مهدی قائدی ستاره سابق تیم استقلال را ببینید.

به گزارش هاشورمگ : ویدیو منتشر شده از این روزهای ستاره معصومی همسر مهدی قائدی که به لطف حاشیه های او حالا یکی از چهره های شناخته شده اینستاگرام تبدیل شده است.

بعد از انتقال مهدی قائدی و حضور ستاره معصومی و مهدی در دبی، همسرش ستاره معصومی سبک زندگی جدیدی را در پیش گرفته و تصاویر و فیلم های بیشتری از خود و بدون حجاب منتشر می کند. ستاره معصومی این روزها با انتشار تصاویری از زندگی لاکچری خود و همسرش در دبی سعی در اثبات درست بودن انتقال مهدی قائدی به تیم عربی را دارد. ستاره معصومی همسر مهدی قائدی یکی از جنجالی ترین همسران فوتبالیست در ایران است که با حاشیه هایی که در اینستاگرام ایجاد کرده به شهرت زیادی رسیده است. از کشف حجاب گرفته تا دخالت در امور فوتبالی باشگاه استقلال (اظهار نظرهای جنجالی).

چرا ستاره معصومی همسر مهدی قائدی اینقدر برای رسانه ها مهم شد و توانست مشهور شود ؟ ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بعد از رفتن مهدی به تیم عربی به کلی عوض شده و تصاویری و فیلم هایی با حجاب منشوری از خودش منتشر می کند. البته استقلالی ها دل خوشی از او ندارند چرا که درباره انتقال مهدی قائدی به تیم عربی به آنها دروغ گفت (درسته که نقشی در انتقال نداشت ولی در یک بازی اینستاگرامی آنها را بازی داد) ستاره معصومی در واکنش به حرف های فالوورهایش (بعد از رفتن مهدی قائدی به تیم عربی و ترک استقلال) نوشت : هرکس ولو به لحظه ای خیال کند که کسی شده است، همان لحظه، لحظه ی سقوط اوست ...