اخبار بازیگران

ولخرجی نفیسه روشن در اینستاگرام + عکس

15:51 - 1400/07/04
نفیسه روشن بازیگر زن مشهور و البته جنجالی در لایو اینستاگرامی خود حرکت بسیار زیبایی را انجام داد که مورد تحسین مردم قرار گرفت.

به گزارش هاشورمگ : اگر بخواهیم انصاف را رعایت کنیم نفیسه روشن همیشه هم جنجالی نیست بعضی وقت ها در کارهای خیر هم شرکت می کند که این رفتار او رفته رفته بیشتر دیده می شود. نفیسه روشن امسال چند دستگاه اکسیژن نذر کرد و به یک مرکز درمانی هدیه داد. او همچنین برای کم آبی سیستان کمک هایی را به مردم این منطقه داشته است. همچنین خانم روشن در یک لایو اینستاگرامی می گوید که نزدیک به ده خانواده را تحت سرپرستی دارد. نفیسه روشن می گوید که مشکلات اقتصادی روی زندگی او تاثیر دارد و مردم درخواست کمک کردن او را دارند و نمی تواند بیشتر از این کمک کند.

البته برخی از مردم همچنان به این رفتار که کار خیری که انجام می دهی را اطلاع رسانی کنید واکنش منفی دارند.یکی از حاشیه هایی که همیشه به دنبال نفیسه روشن بوده این است که او فیلم عروسی اش را بعد از طلاق گرفتنش منتشر کرده است ! فیلمی که در آن می رقصد. البته او در حالا حاضر و بر خلاف حرف خود این فیلم ار از صفحه خود حذف کرده است ! اظهار نظر های جنجالی او خطاب به افرادی که آنها را باعث و بانی طلاقش معرفی می کرد باعث شد که به یکی از چهره های جنجالی شبکه های اجتماعی تبدیل شود.