اخبار بازیگران

اظهار نظر عجیب سحر قریشی جنجالی شد + عکس

15:53 - 1400/07/04
ویدیو ادعای جنجالی سحر قریشی درباره محبوبیتش در تلویزیون که باعث می شود بیش از نود درصد کارها اول به او پیشنهاد شود !

به گزارش هاشورمگ : سحر قریشی بازیگر زن مشهور تلویزیون و سینما ادعا می کند که بیشتر از 90 درصد سریال ها ابتدا به او پیشنهاد می شود سپس سراغ بازیگران دیگر می روند.

یکی از معروف ترین شخصیت های اینستاگرام ولی بدون فعالیت : سحر قریشی در اینستاگرامش فعالیتی بسیار کم دارد و اصولا از عکس های با کیفیت و خاصی برای انتشار استفاده می کند اما تا دلتان بخواهد عکس و فیلم های نامتعارف خانم بازیگر با پوشش های ناجور در فضای مجازی پخش است و قطعا خود قریشی در وهله اول خواستار پخش تصاویرش است. زیرا هرچه عکس و فیلم نکته دار بیشتر، حاشیه و خبر سازی و شهرت نیز بیشتر!

حمله سحر قریشی به بازیگران سحر قریشی در اکثر مصاحبه هایش به دیگر بازیگران حمله می کند و ادعا می کند که آنها دشمنان وی هستند. سحر قریشی متولد 6 دی 1366 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. سحر قریشی تا دبیرستان بیشتر درس نخواند. اما سحرقریشی از 20 سالگی وقتی هنوز متاهل بود وارد بازیگری شد حالا تجربه چند رابطه عاشقانه دارد و برادرش سپهر ، ژورنالیست است.سحر قریشی اولین بار سال 1383 در 17 سالگی با شخصی بنام مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد. عکس سحر قریشی در یک کافه جنجال ساز شده است.