اخبار سلبریتی ها

تیکه مهران مدیری به سحر قریشی + عکس

09:36 - 1400/07/05
ویدیو کنایه جنجالی مهران مدیری به سحر قریشی و مهدی طارمی و رابطه ای که با هم داشته اند را ببینید.

به گزارش هاشورمگ : ویدیو تاریخی و فراموش نشدنی کنایه سنگین مهران مدیری به رابطه سحر قریشی و مهدی طارمی را در زیر تماشا نمایید.

مهدی طارمی بازیکن مشهور تیم ملی فوتبال چند سال قبل برای مدتی با سحر قریشی در رابطه بود. این رابطه زمانی لو رفت که تصاویر آتلیه ای این دو چهره مشهور توسط شخصی که مهدی طارمی می گوید هویت او را می داند منتشر شد تا یکی از جنجالی ترین اخبار دنیای سلبریتی های ایران باشد. از این رو که مهدی طارمی چند سال از سحر قریشی کوچک تر است.

مخالفت مادر طارمی درباره ازدواج با سحر قریشی مهدی طارمی در یک مصاحبه رسمی گفت که با سحر قریشی دوست بوده و میخواسته با او ازدواج کند ولی این رابطه به ازدواج ختم نشد.طارمی خیلی خانواده دوست است. همیشه برای پدر و مادرش احترام زیادی قائل است. معتقد است اگر به چیزی در زندگی رسیده به خاطر آنهاست. در ماجرای خواستگاری او از یک بازیگر سینما، مادرش ظاهرا مخالف ازدواج شان بود که مهدی اتفاقا به حرفش گوش داد. او به قول خودش همیشه تلاش می کند از «شر» و «جنجال» دور باشد، ولی درخشش در پرسپولیس اتفاقا برایش حاشیه هایی داشت. از شوخی های مجازی گرفته تا همان رابطه. به شکلی که حتی تصویری از آن ها در آتلیه هم منتشر شد که باعث شد مهدی شدیدا به دل بگیرد. او بعد از پایان آن ماجرا تصمیم گرفت کلا از رسانه ها دور باشد و به حاشیه های زندگی اش پایان دهد. حالا تصویری که از مهدی در ذهن همه هست، بازیکنی حرفه ای است که فقط و فقط با فوتبال و درخشش در تیتر رسانه ها دیده می شود.