نسرین مقانلو | پسران آمریکایی نسرین مقانلو | ازدواج نسرین مقانلو

سیگاری شدن نسرین مقانلو بعد فوت ارشیا | تغییر چهره عجیب نسرین مقانلو بعد ارشیا+ عکس

16:15 - 1401/07/24
نسرین مقانلو بعد از فوت پسرش سیگاری شده، ضجه های نسرین مقانلو دل همه را لرزانده است.

نسرین مقانلو بعد از فوت پسرش سیگاری شده.از بازیگران توانمند سینما و تلویزیون ایران می توان نسرین مقانلو را نام برد. نسرین مقانلو متولد اول تیر 1347 است. نسرین مقانلو پس از سریال پر بیننده مسافری از هند به شهرت رسید. نسرین مقانلو از سال 1370 به طور حرفه ای وارد هنر شده است. نسرین مقانلو ازدواج کرده و دارای دو پسر است.

بیوگرافی نسرین مقانلو

 سیگاری شدن نسرین مقانلو بعد فوت ارشیا | تغییر چهره عجیب نسرین مقانلو بعد ارشیا+ عکس8

 سیگاری شدن نسرین مقانلو بعد فوت ارشیا | تغییر چهره عجیب نسرین مقانلو بعد ارشیا+ عکس18

سرین مقانلو در پست اینستاگرامی اش نوشت: بس که دوست داشتی ایران بمونی، اومدی پیشم و همین جا ازم جدا شدی و موندگار شدی تو همینجا و رفتی به سفر ابدیت؟؛ فکر منو نکردی که وجودم به وجودت بسته بود، ارشیا پسرم رفتی؟ اما منو هم با خودت بردی؛ داغت اینقدر رو دلم سنگینه که شکستم، با رفتنت من هم مردم پسرم؛ منتظرم باش مادرت به زودی پشت سرت میاد پیشت. جات توی بهشت عزیز مهربونم؛ راهت روشن پسر خوش قلبم. بی تو دیگه مادرت آرام نیست اما تو آروم بخواب.

شوک وحشتناک به نسرین مقانلو در برنامه استعداد یابی وارد شد به طوری که نسرین مقانلو از شدت گریه برنامه را ترک کرد. این فیلم را در ادامه می توانید ببینید: نسرین مقانلو در صفحه اینستاگرامش عکسی با پدرش منتشر کرد و نوشت: انا لله و انا الیه راجعون پدرم سفر کرد و من مردم....... سفری بی بازگشت اما من با این ذره ذره مردن تدریجی بی او چه کنم؟؟؟؟؟؟؟

 سیگاری شدن نسرین مقانلو بعد فوت ارشیا | تغییر چهره عجیب نسرین مقانلو بعد ارشیا+ عکس15 سیگاری شدن نسرین مقانلو بعد فوت ارشیا | تغییر چهره عجیب نسرین مقانلو بعد ارشیا+ عکس17

نسرین مقانلو متولد یکم تیرماه سال 1347 در تهران میباشد. نسرین مقانلو خواهر بیژن مقانلو، سرمربی سابق تیم ملی تکواندوی ایران است. کمال خلیلیان (بازیکن سابق فوتبال) همسر نسرین مقانلو است. ثمرهٔ ازدواج آن‌ها ۲ فرزند به نام‌های ارشیا و آرین است که متولد آمریکا و بزرگ شده و تحصیل کرده آنجا هستند.

آغاز فعالیت‌های هنری نسرین مقانلو

 سیگاری شدن نسرین مقانلو بعد فوت ارشیا | تغییر چهره عجیب نسرین مقانلو بعد ارشیا+ عکس11

او فعالیت بازیگری خود را با فیلم امید در سینما آغاز کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. او پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را خارج از کشور گذراند. وی سپس به ایران بازگشت و بازی در سینما و تلویزیون را ادامه داد. بازی در فیلم مهمان مامان وی را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد.​

وی فعالیت خود را با نقش کوتاهی در فیلم دو نیمه سیب به کارگردانی کیانوش عیاری در سال ۱۳۶۹ آغاز کرد ولی در واقع با فیلم سینمایی امید به سینمای ایران معرفی شد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. وی پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را در خارج از کشور گذراند. سپس به ایران بازگشت و بازی در سینما و تلویزیون را ادامه داد. بازی در فیلم مهمان مامان وی را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد.

گفت و گو با نسرین مقانلو

 سیگاری شدن نسرین مقانلو بعد فوت ارشیا | تغییر چهره عجیب نسرین مقانلو بعد ارشیا+ عکس14

نسرین مقانلو در گفت وگویی به بیان زندگی شخصی و هنری اش پرداخت که بخشی از آن را در ادامه میخوانید. من به واسطه فعالیت پدرم در رشته موسیقی و مادرم در تئاتر با فضای هنر آشنایی کامل داشتم، به همین دلیل از زمان کودکی و نوجوانی فعالیتم در زمینه تئاتر و نمایش را شروع کردم، اما زمانی که تصمیم گرفتم فعالیت حرفه ای ام در سینما را شروع کنم، با فیلم «دو نیمه سیب» کیانوش عیاری استارت زدم.

دو نیمه سیب 1370

بیوگرافی کمال خلیلیان همسر نسرین مقانلو

 سیگاری شدن نسرین مقانلو بعد فوت ارشیا | تغییر چهره عجیب نسرین مقانلو بعد ارشیا+ عکس15

کمال خلیلیان مهاجم تیم ملی فوتبال ،قهرمان جوانان آسیا،و عضو باشگاههای گمرک اهواز،پاس و تاج و همسر نسرین مقانلو بازیگر کشورمان میباشد. ماجرای ازدواج من سر فیلم «همسر» آقای فخیم زاده بود که به خاطر اسمش سرنوشت من را رقم زد و در همان گیرودار ساختش بودیم که برای خواستگاری از من به منزلمان آمدند و بعد از 5 -6 سال کار مداوم در عرصه های مختلف، با همسرم ازدواج کردم و به آمریکا رفتیم.