خودرو /پیش فروش خودرو/ایران خودرو

بشتابید : پیش فروش فوق العاده ایران خودرو آغاز شد + عکس

22:00 - 1401/08/11
فرایند خرید و ثبت نام محصولات شرکت ایران خودرو به‌صورت بازه ای و در زمان های مشخص و اعلام شده است که در این گزارش با نحوه ثبت نام ایران خودرو آشنا خواهید شد.

آموزش ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو

بنابر تصمیمات انجام شده، عموم مردم و مشتریان برای خرید محصولات ایران خودرو می توانند در بازه های زمانی مختلفی که در قالب قرعه کشی پیش فروش یا فروش فوق‌العاده برگزار می شوند، شرکت کنند که در هر سری اتومبیل های مختلفی توسط این شرکت قرار می گیرند و شما می توانید برای خرید هر یک از محصولات بنابر علایق و سلایق خود اقدام کنید. با این وجود در هر قرعه کشی شما تنها یکبار می توانید شرکت کنید و تنها یک محصول را انتخاب کنید و برای خرید بیش از یک محصول با ارور متقابل وب سایت روبرو خواهید شد. با این حال از مهم ترین محصولات ایران خودرو می توان به پژو پارس، رانا، سمند، سمند سورن، پژو 206، پژو 405 و... اشاره کرد که از محبوب ترین خودروها در کشورمان هستند.

برنامه فروش فوق‌العاده 11 الی 15 اردیبهشت ماه سال 1401 ایران خودرو

جدیدترین برنامه فروش مجموعه ایران خودرو، به‌صورت فروش فوق‌العاده می باشد که شامل 5 محصول پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU7P، پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P، پژو پارس TU5، پژو 207 اتوماتیک 6 سرعته سقف قرمز (MC) با موتور TU5P و پژو 207 دستی سقف شیشه ای در رنگ های مختلف در اردیبهشت ماه سال 1401 می باشد که عموم متقاضیان با داشتن صلاحیت های درنظر گرفته شده، می توانند در این قرعه کشی در بازه روزهای یک شنبه 11 اردیبهشت ماه الی روز پنج شنبه 15 اردیبهشت ماه طبق آموزش ذیل ثبت نام نمایند.

* تاریخ تحویل خودروهای ذیل، حداکثر 3 ماهه می باشد.

نام خودرو رنگ ها قابل عرضه مبلغ قابل پرداخت (ریال)
پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU7P سفید، مشکی متالیک، خاکستری متالیک 2.089.579.000
پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P سفید، مشکی متالیک، خاکستری متالیک 1.850.029.000
پژو پارس TU5 سفید، مشکی متالیک،آبی رویال متالیک، نقره ای متالیک، خاکستری متالیک 1.767.102.000
پژو 207 اتوماتیک 6 سرعته سقف قرمز (MC) با موتور TU5P سفید سقف قرمز، مشکی سقف قرمز 3.186.080.000
پژو 207 دستی سقف شیشه ای سفید، نقره ای متالیک، مشک متالیک، خاکستری متالیک، آبی کاسپین، قرمز دوپوششه 2.363.445.000

با این وجود، توجه داشته باشید که در حین ثبت نام ایران خودرو حتما باید قوانین بازه ای که برای قرعه کشی هستند را به‌صورت کامل و دقیق مطالعه کنید و درغیر اینصورت با وجود موفق شدن در قرعه کشی، هیچ اتومبیلی به شما تعلق نخواهد گرفت چرا که شاید شما یک بند از قوانین را رعایت نکرده اید. بنابراین حتما قبل از ثبت نام، باید به‌صورت کامل اطلاعیه شرکت را مطالعه کنید. با این وجود ما تصمیم داریم در اینجا شما را به‌صورت قدم به قدم با نحوه خرید خودرو از سایت ایران خودرو آشنا سازیم. همراه ما باشید.

در قدم اول شما باید وارد وب سایت رسمی ایران خودرو شوید و سپس از قسمت بالا گزینه «ورود کاربر» را انتخاب کنید.

بشتابید : پیش فروش فوق العاده ایران خودرو آغاز شد + عکس3

قدم دوم؛ حساب کاربری خود را که از پیش ساخته اید را وارد کنید که باید دو کادر زیر یعنی کد ملی به همراه گذرواژه خود را در این بخش وارد نمائید. سپس گزینه «ورود» را انتخاب نمائید. توجه داشته باشید که اگر شما رمز حساب کاربری خود را فراموش کرده اید، از قسمت زیرین می بایست گزینه «فراموشی رمز» را انتخاب نمائید.

بشتابید : پیش فروش فوق العاده ایران خودرو آغاز شد + عکس9

قدم سوم؛ هم اکنون شما وارد حساب کاربری خود در وب سایت ایران خودرو شده اید که از قسمت بالا می توانید گزینه فروش فوق‌العاده یا پیش فروش ایران خودرو را انتخاب نمائید. توجه داشته باشید این دو گزینه همیشه برقرار و فعال نیستند و تنها در بازه هایی که توسط اطلاعیه های ایران خودرو اعلام می شوند، تعدادی اتومبیل در این دو بخش (با توجه به پیش فروش یا فروش فوق‌العاده) اضافه خواهند شد. بنابراین از پیش فروش یا فروش فوق‌العاده ایران خودرو مطلع شوید و سپس گزینه مربوطه را انتخاب کنید.

بشتابید : پیش فروش فوق العاده ایران خودرو آغاز شد + عکس5

قدم چهارم؛ بازه زمانی که ما این آموزش را در حال تهیه کردن هستیم، پیش فروش ایران خودرو فعال می باشد و این گزینه را انتخاب کردیم. همان گونه که مشاهده می کنید با انتخاب این گزینه، اتومبیل هایی که در این طرح هستند، در لیست زیر قرار دارند و شما می توانید محصول مورد نظر را با کلید «سفارش» انتخاب کنید.

بشتابید : پیش فروش فوق العاده ایران خودرو آغاز شد + عکس20

قدم پنجم؛ هم اکنون باید یک سری موارد را مطالعه کنید که در داخل کادر قرمز رنگ مشخص شده اند و در صورت موافقت باید تیک گزینه کناری را بزنید. اما در سمت چپ تصویر، اطلاعات اتومبیل را مشاهده خواهید کرد که شامل آپشن ها و صورتحساب و تائید سفارش می باشد. در نهایت بعد از انتخاب گزینه های مشخص شده در تصویر باید کد امنیتی را وارد کنید و سپس از قسمت پائین «ثبت درخواست» را انتخاب کنید تا سفارش شما ثبت شود.

بشتابید : پیش فروش فوق العاده ایران خودرو آغاز شد + عکس10

قدم ششم؛ در نهایت بعد از گذراندن مراحل بالا، سفارش شما با موفقیت ثبت شده است و دقیقا در قسمت پائین تصویر ذیل، کد شما در قرعه کشی درج شده است که باید این کد را تا روز قرعه کشی به همراه داشته باشید. هم اکنون می توانید از حساب خود خارج شوید.

بشتابید : پیش فروش فوق العاده ایران خودرو آغاز شد + عکس1