عروسی و رسم عجیب و باور نکردنی در این کشور که حتما همه با حیووناتشون دعوت میشن / شرط شرکت در این عروسی فقط همراه با حیوانات است + عکس

22:39 - 1401/08/28
آیا اینکه حیوانات در عروسی به عنوان مهمان باشند تا به امروز برایتان باورنکردنی بود؟
عروسی-رسم-عجیب-باور-نکردنی-این-کشور-که-حتما-همه-حیووناتشون-دعوت-میشن--شرط-شرکت-این-

همانطور که جامعه به رشد خود ادامه می دهد، روند زندگی ها نیز تغییر می کنند. اگرچه ممکن است گزارش امروز دراماتیک به نظر برسد و در گزارش تصویری امروز می خواهیم راجع به جدیدترین روند که در بین اروپایی ها باب شده است صحبت کنیم، اکنون روند جدیدی در عروسی در حال ظهور است.

زوج های دوست داشتنی که بخاطر علاقه خود به حیوانات آن هارا به جشن خود می آورند تا مراسمی زیباتر داشته باشند چیزی که مطرح می باشد این است که بسیاری از افراد به داشتن حیوان خانگی علاقه مند هستند و از نگهداری حیواناتی چون سگ، گربه و پرنده در منزل لذت می برند. به همین منظور زوج هایی که حیوانات خانگی دارند برای برگزاری مراسم جشن عروسی خود یا رفتن به جشن عروسی دیگران تمایل دارند تا حیوان مورد علاقه خود را به همراه داشته باشند و با خود ببرند ولی هیچ درک روشنی از اینکه حیوانات دیگری در عروسی به عنوان مهمان باشند تا به امروز وجود نداشته است.

عروسی و رسم عجیب و باور نکردنی در این کشور که حتما همه با حیووناتشون دعوت میشن / شرط شرکت در این عروسی فقط همراه با حیوانات است + عکس5

ولی بسیاری از کشورها برای حیوانات ارزش قائل هستند. برای مثال، فیل ها در آسیا نمادین هستند. به خصوص در هند که اغلب در مراسم عروسی به عنوان نمادی از خوش شانسی و سعادت استفاده می شود.در برخی از مناطق شمالی هند، گاهی اوقات از فیل ها در مراسم عروسی داماد به عنوان نوعی سفر با اعضای خانواده اش استفاده می شود. علاوه بر این، از کبوترها نیز معمولاً استفاده می شود زیرا می توانند نشان دهنده امید باشند. به طور خاص، در فیلیپین، چین، یونان باستان و روم، کبوترها نشانه های پاکی، عشق و فداکاری بوده اند.