اجنه

حمله وحشتناک اجنه به یک گله گوسفند! + تصاویر ترسناک

00:32 - 1401/09/01
ویدئوی منتشر شده از یک مزرعه بزرگ، تصاویر باورنکردنی را نشان میداد؛ تصاویری که بسیاری را دچار ترس و وحشت کرده.

ویدئویی عجیب و پربحث که روز چهارشنبه توسط خبرگزاری دولتی چینی People's Daily منتشر شد، ده‌ها گوسفند را نشان میداد که در یک دایره بزرگ در جهت عقربه‌های ساعت راه می‌روند، آنها بطرز عجیبی به شکل دایره ای حرکت می کنند و گاهی بی‌حرکت در وسط این دایره می‌ایستند.

حمله وحشتناک اجنه به یک گله گوسفند! + تصاویر ترسناک5اگرچه گزارش شده است که گوسفندها کاملاً سالم به نظر می رسند، اما مشخص نیست که آیا حیوانات برای خوردن و نوشیدن متوقف می شوند یا خیر.

حمله وحشتناک اجنه به یک گله گوسفند! + تصاویر ترسناک12

عجیب ترین بخش این خبر، طولانی بودن این مدت است. جزئیات منتشر شده در اخبار نشان می دهد که این وضعیت حدود 12 روز است که ادامه داشته و هر روز در حال تکرار است.

مزرعه ای که گوسفندانش به این وضعیت دچار شده اند، 34 آغل گوسفند دارد ولی فقط آنهایی که در آغل شماره 13 نگهداری می شوند این رفتار عجیب را داشته اند و همین شک و شبهات را بیشتر کرده است.

حمله وحشتناک اجنه به یک گله گوسفند! + تصاویر ترسناک12

مردم منطقه که از این اتفاق وحشت زده شده اند، معتقدند که برخی اجنه یا موجودات فرا زمینی مسئول این تغییر در حالات گوسفندان می باشند اما برخی از کارشناسان اینطور عنوان کرده اند که گوسفندان به باکتری آلوده شده‌اند که باعث بیماری به نام لیستریوز یا «بیماری حلقه‌ها» می‌شود.